0530 918 52 06
Bizi günün her saatinde 7/24 arayabilirsiniz

Hak- Ser olarak günümüzde tez çalışmaları ile bilinen firmamız 2001 yılında kurulmuş olup  kısa zamanda uzun bir yol alarak kendini alanında ispatlamıştır. Tez hazırlama, tez yazdırma, spss analiz ve içerik analiz çalışmaları firmamız tarafından yapılan en baş çalışmalar olup sizlerin üniversitede okuduğunuz bölümlerden mezun olma şartı olan tez aşamasında sizlerin yanında yer alıp bu süreci sizler için kolay kılma yolunda ilerlemekteyiz.  Bizler bu web sitemizde sizlere özellikle spss veri analizi üzerine hizmet vererek bilimsel çalışmaların en önemli aşamalarından birinde bizler yine sizlerin yanında olmaktayız.  Ayrıca bizlerin sizler için hazırlamış olduğumuz kadro tam manası ile bu işin erbabı olan nitelikte olup bilgi ve tecrübeyi harmanlayarak ortaya kaliteden ödün vermeden kısa sürede spss veri analizi yapan kişilerden ve uzmanllardan oluşmaktadır.

            Spss,  globalleşen dünyanın sorunlar karşısında istatiksel olarak çözümler üretebilme adına yapılan en önemli çalışmalardan bir tanesidir. Spss   günümüzde birçok ülkede kullanılan dünyaca ünlü olan paket programları arasında en çok tercih edilen ve en ünlü olan  bir paket programdır. Bu paket programın amacı araştırma bazında olan verilerin bilgisayar ortamına aktarılması ve buraya işlenmesidir. Bir dönem özellikle lisans öğrencilerinin tercihi olan spss veri analizi günümüzde yüksek lisans ve doktora çalışmaları yapan bir çok kişinin de tercih ettiği bir program haline gelmiştir, bunda en büyük etken ise spss veri analiz programının kendini yenilemesi ve daha da  akademik yapı kazanması ile ilgili bir durumdur.  Ayrıca spss programlarına benzer nitelikte birçok program olmasına rağmen spss programı  daha kolay ve pratik bir kullanım hizmeti sunarak dünyaca tercih edilen bir program olmakta ve ileride de olacağa benzemektedir.  Spss veri analizi programı her ne kadar kolay gibi görülse de var olan bir gerçek var ki o da  kişinin bu programı yalnız başına çözüp uygulamasının ve hata yapmamasının çok minimal ihtimal taşımasıdır. Eğer sizler spss veri analizi çalışmamı kimseden destek almadan kendim yaparım diyorsanız bu alanda kendinize en az bir yıl süreli bu alanda zaman ayıracağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bizler Hak – Ser  olarak sizleri bu alanda uzmanlık aşamasına gelmiş kişilerle iletişime geçirerek bilimsel çalışmanızı şansa bırakmayarak  sizlere destek olmaktayız. Profesyonelliği ilke edinen firmamızın birbirinden değerli çalışanlarının içerisinde ise spss analizi yapan akademisyen hocalar da yer almaktadır. Profesyonellik ile tecrübenin birleşimini sizlere sunun firmamızda sadece spss analizi yapan akademisyen hocalar değil ayrıca birçok spss veri analizi yapan araştırma görevlisi de yer almaktadır.  Bulunduğumuz sektörde ön plana çıkmamızı sağlayan kadromuz sizlerin çalışmalarını kendi bilimsel çalışmaları olarak benimsemekte ve bu nedenle oldukça titiz çalışmaktadırlar.  Akademik veri analizi, hepimizin bildiği üzere teferruatlı bir çalışmadır. Bu noktada firmamız 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekte ve sizlerin zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Sizlerin memnuniyetini önemseyen firmamız istediğiniz çalışmanın spss veri analizini istediğiniz en kısa sürede yapmaktadır.

            Hak- Ser olarak spss veri analizi firmaları içerisinde farkımız bizlerle çalışan kadromuz olduğunu farkında olarak sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmeti kısa sürede ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Eğer sizler de yapacağınız bilimsel çalışmanızda spss veri analizi konusunda uzman bir kadronun desteğini almak ve bu yıpratıcı süreci daha kolay ve stressiz geçirmek istiyorsanız, bizler burada sizlere hizmet vermekte ve bilim dünyasına yeni katılacak olan bir çalışmanın içerisinde dolaylı yollardan da olsa bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.