0530 918 52 06
Bizi günün her saatinde 7/24 arayabilirsiniz

SPSS; makale, tez, akademik çalışma…  Alanlarında sıklıkla yapılan araştırma işlerinin analiz edilmesini sağlayan, bu konuda ki rakip programlara göre kendine has kullanım kolaylıkları ve fonksiyonlarıyla adını dünya çapında duyurmuş bir istatistik programıdır. SPSS veri analizini, yapılan araştırmalarda ki grupları belirli kriterlere göre ayırarak, bağımlı veya bağımsız değişkenlerle kıyaslayarak ve gruplar arasındaki farklılıkları hesaplayarak yapar. Burada kritik olan nokta kesinlikle üzerinde işlem yapılan grupların kaliteli olmasıdır. Bunun için SPSS saha analizi yapılacağı zaman, anketleri dolduracak olan grupların iyi araştırılması ve tamamen yanlış veya tek şık işaretlenerek doldurma yapan kişilerin az olduğu grupların tercih edilmesi gerekir. Bu yüzden yaşadığınız il veya ilçeye göre bu işlemi yapmak istediğinizde genellikle ilk olarak çevrenize sonra il geneline sonra eğer kaliteli bir saha analizi yapamıyorsanız başka illere yönelmelisiniz.

 

Örneğin; Bilecik ilinde yaşadığınızı varsayarsak, muhtemelen Bilecik SPSS veri analiz saha hizmetleri diye ilk arama işleminize başlarsınız. Sağlıklı bir saha analizi hizmeti bulduktan hemen sonra ki kriter elbette ki bu konuda yardım aldığınızdan dolayı fiyat olacaktır. Örnek ilimizden devam edecek olursak bir sonraki aramanız yüksek ihtimal ile Bilecik SPSS veri analizi fiyatları olacaktır.

 

Elbette ki Türkiye’nin dört bir noktasında bulunan üniversitelerde de bir sürü akademisyenin bu şekilde bir hizmete ihtiyacı olacaktır. Çoğu akademisyen bu konularda yardım almak yerine kendi saha analizini kendisi yapmayı dener. Ancak burada yanlış yapılan herhangi bir işlem size başta – tez yazımı için çok kritik bir öneme sahip olan – zaman, sonrasında araştırmalar için bastırmak zorunda olduğunuz anketler ve bu anketlerin tasarlanması için gereken ücret vb. daha birçok konuda olumsuzluk olarak geri dönebilir.

 

Bu yüzden Türkiye’nin neresinde olursanız olun mesela Kayseri’den bile, Kayseri SPSS veri analiz saha hizmetleri araması ile Kayseri’ye özel Kayseri SPSS veri analiz fiyatları konumuza veya daha uzak bir nokta olan Van’dan Van SPSS veri analiz saha hizmetleri arama kriteriyle sektörde uzman kadrosuyla yıllardır hizmet veren bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Yoruma kapalı.